Outsourcing

Outsourcing

Správa sítě a outsourcing IT

Auroton Computer s.r.o. se také zaměřuje na poskytování služeb outsourcing a správu sítě. S těmito službami neoddělitelně souvisí i oblast zabezpečení počítačových sítí a řízení IS/IT. Dále poskytujeme konzultace a implementace informačních technologií včetně specializovaných školení práce s počítačem.

Pomáháme svým klientům dosáhnout lepšího využití informačních technologií. Umíme poskytnout optimální řešení v oblasti výpočetní techniky s ohledem na současný stav Vašeho informačního systému a průběžně spolupracovat na jeho optimálním rozvoji.

Naše bezpečnostní prověrka umožňuje se aktivně zapojit i tam, kde je nezbytně požadováno prověření NBÚ.

Správa sítě

Externí správa sítě je zajišťována specialistou – administrátorem, který dochází k Vám pravidelně podle smluveného harmonogramu a provádí pravidelné servisní úkony, řeší problémy. Administrátor zasahuje na místě v případě potřeby i mimořádně.

 Outsourcing IT – realizace

Rozsah péče pro náš outsourcing IT se řídí individuálními potřebami klienta. Jsme schopni dodat ucelený informační systém – tedy hardware i software, který zprovozníme a zajistíme mu následnou údržbu, rozvoj a servis.

  • Náš outsourcing IT znamená plynulý vývoj informačního systému, s čímž souvisí omezení jednorázových investic.
  • K dispozici Vám budou s Vaším systémem dobře seznámení odborníci nehledě na to, jestli jsme systém navrhli a vytvořili my nebo někdo jiný.
  • Naši administrátoři mají zkušenosti z mnoha oborů a spravovaných sítí, které mohou zužitkovat právě pro Vás.
  • Externího administrátora využijete jen tak často, jak je potřeba. Odpadají tím zbytečné mzdové náklady.
  • Správu neprovádí pouze jeden člověk a tak se nemůže stát, že by Vaše firma zůstala bez podpory, když administrátor onemocní, či odjede na dovolenou.

IT outsourcing je individuální služba stejně jako jeho cena. Ta se odvíjí podle rozsahu informačnho systému (počet pracovních stanic a serverů, počet a charakter provozovaných aplikací), dohodnuté frekvenci návštěv a reakční doby v případě výskytu problému.

Kontaktujte nás, abychom Vám připravili Váš program přesně podle Vašich potřeb.

Co Vám nabízí Outsourcing IT

V rámci našich služeb Vám nabízíme správu techniky, software či databází. Nainstalujeme a nakonfigurujeme Vám síť, servery, aktivní prvky síťové infrastruktury, počítače a periferie. Navíc si můžeme vzít na starost i jejich následnou údržbu.

Postaráme se Vám o informační systém, kterému zajistíme pravidelné zálohování, aktualizace. Samozřejmostí je zabezpečení Vašich dat spolu s kvalitní antivirovou a antispamovou ochranou.

Potřebujete-li, zajistíme Vám bezpečné připojení k internetu a vybereme takové, které se pro Vaše účely hodí nejlépe. Navrhneme a zajistíme VPN síť podle Vašich potřeb, zabýváme se správou www i aplikačních serverů a v neposlední řadě Vám na Vaše přání zprostředkujeme bezpečnostní audit.

Kromě výše uvedených služeb Vám náš outsourcing IT nabízí neustálou podporu na telefonu, která Vám poskytne pomoc anebo potřebné informace z oblasti informačních technologií. Nabízíme konzultace problémů s Vaším systémem, navíc poskytujeme také školení uživatelů pro práci s počítačem.