SERVIS

Servis a reklamace

 

Služby, servis a reklamace

Auroton Computer Vám zajistí dodávku výpočetní techniky „na klíč“, tj. instalace na místě určení včetně zprovoznění operačního systému, vlastností FW, nastavení síťového klienta, připojení na internet, případně další instalace uživatelského SW (kancelářské aplikace, antivir, antispam a další…)

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis, přestavby a rozšiřování veškeré výpočetní techniky – především vlastními techniky ze sídla firmy v Praze a dále prostřednictvím smluvních servisních středisek v sídlech krajských orgánů :

Praha, Č. Budějovice, Plzeň, H. Králové, Ústí nad Labem, Jihlava, K. Vary, Liberec, Brno, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Zlín. Mimo tato uvedená místa jsou smluvní servisní partneři i v dalších menších městech po celé ČR.

Projektujeme a instalujeme sítě LAN, WAN na zakázku. Provádíme měření kabeláží CAT5E a CAT6 včetně vystavení protokolu. 

Provádíme podrobné analýzy a bezpečnostní studie včetně rozborů monitorovaných incidentů na síti.

Provádíme služby v oblasti tvorby aplikačního software (webové aplikace, databáze, atd…). Softwarová řešení umíme realizovat i s dodávkou hardware „na klíč“.

    V případě že potřebujete záruční, či pozáruční servis, kontaktujte náš  Help Desk   nebo naše servisní oddělení.


Reklamace – záruční podmínky

Zákazník má právo na bezplatný záruční servis za následujících podmínek:

  • s kopií dokladu o koupi a se záručním listem
  • v kompletním původním balení a s veškerou dokumentací
  • s popisem závady
  • s neporušenými záručními plombami

Záruka se vztahuje pouze na funkční závady způsobené technickou závadou některého dílu zařízení. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou bylo zařízení v záruční opravě.