KIOSKY

Informační kiosky

Auroton Computer s.r.o. se již od svého založení orientoval na dodávku kvalitního hardware pro celou škálu koncových uživatelů počínaje jednotlivci a konče státní klientelou.

Proto jsme navázali úspěšnou spolupráci s australskou firmou NeoProducts z Melbourne, která patří mezi lídry v oblasti informačních terminálů a kiosků na světě. Tato společnost ve svých továrnách v Austrálii a Velké Británii vyrábí širokou škálu terminálů, které jsou navrhovány dle konkrétních potřeb koncového uživatele.

Veškerá výroba je podřízena všem požadovaným normám nejen na klasickou „strojní“ kvalitu, ale vše je vyráběno i podle ergonomických, zdravotnických a dalších norem. Veškerá řešení jsou precisně navrhována zkušenými inženýry jak po stránce funkčnosti, tak i vzhledové.

Naše společnost dodává kiosky této firmy od roku 2004. Dosud největším projektem byla dodávka cca 350 kusů kiosků pro úřady práce Ministerstva práce a sociálních věcí po celé ČR. Ty pak byly postupně upraveny i pro použití slabozrakými občany ve spolupráci s firmou Apex.

Dále námi dodané kiosky používá i Senát České republiky, Státní plavební správa, Telefonica O2 a řada dalších klientů.

Poptejte nás po zákaznickém řešení kiosku, které uspokojí vaše potřeby!

 Pro bližší, podrobnější informace o produktech a cenách nás laskavě kontaktujte.

Naše společnost chce být vaším spolehlivým a dlouhodobým dodavatelem!

Bližší informace jsou např. na následujících stránkách –  http://www.neoproductsgroup.com